Zastosowanie kurtyn przemysłowych


Jak wskazuje ich nazwa, kurtyny przemysłowe dedykowane są przede wszystkim różnym gałęziom przemysłowym. Tak na dobrą sprawę sprawdzają się one doskonale zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i firmach usługowych. A jaka jest ich rola?
Zadaniem kurtyn jest przede wszystkim izolacja. I dotyczy to bardzo wielu parametrów technicznych. Kurtyny PCV. Kurtyny przemysłowe z pcv mają bowiem to do siebie, że świetnie tłumią hałas, chronią przez temperaturami, zapobiegają rozprzestrzenianiu się kurzu, czy szkodników. Co więcej są one również bardzo wygodne w użyciu. Przykładem może być kurtyna paskowa. Z jednej strony, gdy nikt jej nie dotyka, stanowi wyśmienitą ochronę. Z drugiej natomiast, gdy jest taka potrzeba, pozwala szybko i łatwo przemieścić się poza nią.
Kurtyny przemysłowe dostępne na rynku to produkty o różnych wielkościach. Wśród nich znaleźć można oczywiście kurtyny standardowe, gotowe do kupienia. Ale są też i takie firmy, które oferują ich produkcję na wymiar. Wtedy można zamówić dowolnie wysoką czy szeroką kurtynę.

Polecane: otwieranie samochodów Gdańsk.