Kurtyny z pasów


Ekonomiczny, wszechstronny polichlorek winylu jest stosowany w różnych zastosowaniach w budownictwie, służbie zdrowia, elektronice, motoryzacji i innych sektorach. Winyl jest wszechstronny: może być tak sztywny jak rury przemysłowe, giętki jak folia i tak cienki i elastyczny jak okładzina ścienna. Może być również całkowicie przezroczysty lub dopasowany do dowolnego pożądanego koloru – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Około trzy czwarte wszystkich wyprodukowanych winylów trafia do długotrwałych zastosowań w budownictwie. Badania cyklu życia pokazują, że PCV skutecznie chroni środowisko pod względem niskiej emisji gazów cieplarnianych oraz ochrony zasobów i energii.
Ponieważ jest wytrzymały i odporny na wilgoć i ścieranie, winyl jest idealny do okładzin, okien, dachów, ogrodzeń, desek, pokryć ściennych i podłóg. Winyl nie ulega korozji jak niektóre materiały budowlane, nie wymaga częstego malowania i można go czyścić delikatnymi środkami czyszczącymi. Kurtyny z pasów PCV są nie tylko trwałe, ale również solidnie wykończone. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów takich pasów, aczkolwiek kurtyny paskowe są najpopularniejsze.

Zobacz więcej kurtyn paskowych na: https://ekranypcv.pl.